Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk, Copart IAA Api, Auction History

Nowe Megaupload czyli MEGA

wszystko o wszystkim, odpoczynek

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Nowe Megaupload czyli MEGA

Post autor: LukasTe »

Jak oceniacie nowe MEGA?
Na bieżąco śledzę losy Kima i jego projektów. Oczywiście jak najbardziej popieram to co robi, daje nam możliwości, które zmierzają ku wolności w internecie.
Ale tutaj wypowiadajcie się ściśle na temat serwisu dostępnego pod adresem mega.co.nz (ewentualnie przekierowanie z kim.com/mega). Hosting jest nowy więc ciężko przewidzieć co będzie z naszymi plikami i jak będzie wyglądało ściąganie z niego w przyszłości. Jednak znając stare, dobre megauplod możemy się nieco uspokoić.

To co ciekawe to szyfrowanie naszych plików i całkowite odcięcie się administracji MEGA od tego co wrzucamy do sieci. Poza tym spore możliwości dla użytkowników kont FREE (szczegóły na stronie).

Wypowiadajcie się czy warto udostępniać gry w MEGA.

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

Jestem w fazie testów,poza początkowymi problemami założenia konta/zaupania,nie mam powodu żeby na dzień dzisiejszy narzekać ...
Wrzuciłem już tam 2gb i nie narzekam (dobry upload/rewelacyjny download)
Jak co to macie tu plik do przetestowania

Kod: Zaznacz cały

https://mega.co.nz/#!6ww0gbIL!YkOvXjlPxziY2gVYj8guQSSkiLUJvaePm6fIJr6aeok
Jak się będzie dobrze spisywał,to nie ma bata :D znów będę mógł udostępniać swoją kolekcję :)


Edit:Piszcie jak wam się pobiera :roll:

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Dla niektórych minusem może być faworyzowanie przeglądarki Chrome, ja akurat od kilkunastu dni po latach z Operą przerzuciłem się właśnie na nią i póki co też nie narzekam.

Początkowo były problemy z rejestracją i nawet z otworzeniem strony ale to nic dziwnego przy takim napływie użytkowników. Download i upload jest ok ale tak dobrze nie zawsze musi być...

Zabezpieczenia podobno są tak dobre, że Kim oferuje 10 tysięcy euro osobie, która je złamie (ogłasza to po oskarżeniach, że jednak nie są dobre).

Co do usuwania nielegalnych plików to coś czytałem, że na prośbę chyba producentów zostało usuniętych sporo uploadów. Nieco dziwnie to wygląda skoro admini nie mają wglądu do tego co umieszczamy i odcinają się od odpowiedzialności. Z tym serwisem będą zawsze wiązać się jakieś kontrowersje, a to niekoniecznie musi sprzyjać nam.. tworzącym download ;) Czas pokaże.

chrumcio
-#
Posty: 106
Rejestracja: śr 28 wrz, 2011 19:08
Lokalizacja: Z krainy staroci
Kontakt:

Post autor: chrumcio »

W świetle prawa Kim nie jest lubiany,i wszyscy będą go atakować z każdej strony.Oby się nie poddał :D

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Wreszcie dobry upload. Stęskniłem się za tym. Wreszcie można będzie coś ściągnąć NORMALNIE, a nie jak do tej pory - 100 kodów z obrazka, 1000 reklam i maluteńki napisik z tym właściwym downloadem... Do tego prędkość idzie pełna a nie o połowę mniejsza.
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Na start nie ma reklam itd. ale czy tak będzie przez dłuższy czas to nie wiadomo. Na Megaupload nie było aż tak dobrze więc zobaczymy. Środki powinni brać głównie z kont premium i jak tym samym darmowych kont nie będą obciążać dodatkowymi trudnościami to będzie dobrze. No i oczywiście ciekawi mnie żywotność linków na nowym mega :)

W świetle prawa USA nie jest lubiany, fakt, ale przez muzyków, twórców, artystów itd. już w dużej mierze wręcz przeciwnie.
Polecam obejrzeć film z konferencji o MEGA:
http://www.youtube.com/watch?v=Qc4CEkRcLg0

Jest też całość do obejrzenia na YT.

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Rozumiem, że konto typu FREE jest darmowe tak?
W sensie , że żadnych podchwytliwych opłat nie ma.
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

KoYoT, dokładnie tak. Dostaje się 50GB wolnego miejsca na jedno konto FREE.

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Fiu, fiu to sobie już uploaduje gierki na VIPa ;D Ale też i z czystej przyzwoitości, bo ostatnio tytułów pewnych ( nie wymienię , żeby nie było ), musiałem szukać poza ramami forum .
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
Damianero1993
-#
Posty: 92
Rejestracja: pn 25 lip, 2011 14:15
Lokalizacja: Długopole Gorne

Post autor: Damianero1993 »

Filmik z konferencji jest MEGA!:)Jeśli będzie to tak dobrze wyglądało i funkcjonowało jak MegaUpload to wporzo:)

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Witam. Jako że od niedawna mam nowy internet, a ranga uplaoder zobowiązuje, to mam prośbę. Proszę o najlepszy możliwy serwis, na którym pliki nie wygasają, o dobrej prędkości downloadu. I wkrótce zaczną się nowe upy. Dobrze by było jakby miał z tego jakieś profity ale nie musi to być. :] (chomikuj jak na razie wyrgywa)
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Tutaj rozmawiamy o MEGA, przyszłość tego serwisu nie jest za bardzo znana, nie wiemy jaka będzie żywotność plików itd.
Rapidgator chyba nie jest zły.

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Wiemy, ale pytam tutaj bo zastanawiam się nad MEGA.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Ja zaryzykowałem i 25GB upchnąłem na MEGA :)

Awatar użytkownika
kerm
-#
Posty: 224
Rejestracja: śr 04 sie, 2010 19:46
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: kerm »

Na MediaFire linki nie wygasają i downloada jest duży troszkę minimalnie dłużej się upycha niż na Mega :(
Pomogłem daj +

Polecana strona:
--> https://facebook.com/DobryNaciag <--
PlayStation SCPH-7002
PlayStation 3 320GB
PlayStation Portable 3004 6.60 PRO-B10.fix1

ODPOWIEDZ