Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

E-Mag Świata PSX

rzadko spotykane gry, pewne linki ZAKAZANE W OGÓLNYM DZIALE, prośby rozpatrywane w pierwszej kolejności, brak rygorystycznego regulaminu

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

KoYoT, GENIALNE!! Zawsze marzyło mi się logo z tym znaczkiem PS :) Do tego zrobiłeś to tak jak to sobie wyobrażałem :) Jesteś wstępnie zaliczony na główne logo. Zobaczymy czy ktoś coś jeszcze zaproponuje :) ale wg. mnie jest naprawde Genialne!
SCEE™

Awatar użytkownika
KoYoT
-#
Posty: 154
Rejestracja: pn 30 sie, 2010 15:12
Lokalizacja: Żary
Kontakt:

Post autor: KoYoT »

Obrazek

Moja druga wersja ;P

W sumie dzięki za te słowo uznania :)
Posty: 123
Kasa: 321 $

LOL :D

PSX SCPH-7502
PSX SCPH-5502/9002

PS2 SCPH-39001
PS2 SCPH-70002

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

To już jest troche przekolorowane. :) Tamto lepsze mimo wszystko :P
SCEE™

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Mi się pomysł podoba i sam mógłbym pisać recenzje, felietony albo rankingi, choć jak nie trudno zauważyć kuleje z polskiego (3 mam na koniec pierwszego półrocza 2 gim) mam nadzieję, że aż tak źle nie będzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Blaevy, mogę pomóc w korekcie.
Quake96, jakby co to zgłaszam się do korekty :D

Jeśli bym mógł coś zasugerować, to wolałbym, żeby ŚwiatPSX Mag, czy ŚwiatPSX E-Magazyn był tylko o PSXie. O innych konsolach w necie recek jest mnóstwo, a stary szaraczek upada.

Tutaj mój projekt tak na szybko:
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Oczywiście oddaje szacunek za próbę zrobienia "loga" ale wogóle nie przekonuje, myślę praca KoYoTa jakoś bardziej mi leży.
Obrazek

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

Blaevy, możesz spróbować. Każda pomoc się liczy :)
ExGamer, od początku zakładałem że SpsxMag będzie tylko o PSX ale zobaczymy :) Co do loga to jest nawet całkiem Spoko ale nie podchodzi mi ten napis Świat PSX mag (może inna czcionka)

PS: Logo powinno być takie żeby możnabyło je wkleić na okładke (czyli bez tła) ponieważ myślę że powinno to wyglądać coś na wzór PSXExtreme :)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Ok. Logo wkleiłem z nudów. :P Nie starałem sie jakoś specjalnie więc krytyka jak nabradziej słuszna. :)

Mam pomysł a propo Maga. To można zreobić PDFa z hiperłączami, czyli jak będzie Spis Treści, to będzie można od razu kliknąć i przejść do wybranego artykułu /strony.
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

ExGamer, z tymi hiperłączami to spoko, pod warunkiem, że będzie przekierowywać do stron w PDF'ie a nie WWW. Poza tym to zależne od naszego Admina, bo to on zajmie się sklejaniem naszych wypocin do kupy i wrzuceniu do PDF'a :)
SCEE™

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Można zamiast PDFa zrobić w HTMLu. Większe możliwości. Np tak jak Tawerna RPG
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

ExGamer, Nieee. Ustalone jest już, że będzie to PDF. HTML to za duż o babrania i wgl. A tak PDF to tylko jeden plik do ściągnięcią i wgl. dla mnie lespze rozwiązanie.

Wpisywac swoją kandydaturę TUTAJ: http://swiatpsx.pl/-vt5428.htm#17170
SCEE™

Awatar użytkownika
cloudstrifef
-#
Posty: 134
Rejestracja: śr 15 wrz, 2010 22:37
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: cloudstrifef »

W jakich programach robiliście te loga bo mam pomysł jag by wyglądało takie logo

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Moja pierwsza próba nagłówka magazynu. Będę dalej nad tym pracował. Jestem za tym by całośc była utrzymana raczej w ciemniejszych kolorach jak forum oraz w nowoczesnym stylu. Oczywiście ma to na celu w nowy sposób ukazania sentymentu do szaraka.

Magazyn proponuje wydawać co 2-3 miesiące. Na każdy numer nowa, kolorowa okładka (własne screeny) z tym samym logo. Materiał jak najbardziej obfity, dopracowany z graficznymi wstawkami. Całość ściśle związana z konsolą PSX + na końcu działy o nowszych konsolach.

[ Dodano: Nie 27 Mar, 2011 14:51 ]
A co do hiperłączy to będzie po prostu spis streści na 2 stronie po okładce. Trzeba będzie zaprojektować wstępnie rozkład całego magazynu.

Awatar użytkownika
Quake96
-#
Posty: 2237
Rejestracja: śr 24 cze, 2009 22:27
Lokalizacja: root:/
Kontakt:

Post autor: Quake96 »

LukasTe, logo jest Full Wypas :) Pod warunkiem że możnabędzie je wrzucić na okładke bez tła :P
Poza tym napisałeś w temacie "Nabór", że magazyn będzie pokazywany w widocznym miejscu. Ja mam nawet takie miejsce. Mianowicie u góry strony zastąpimy obrazek SKLEP ŚWIAT PSX na Nasz magazyn :) W końcu i tak sklep już nie istnieje :/
SCEE™

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Nie ma problemu z tłem, te kwestię jeszcze będe dopracowywał. Tak samo jak miejsce na 1 numer, zależy to od dalszej organizacji samego forum ale mam juz kilka pomysłów.

Proponuję zbierać materiały ;) Przesyłajcie do mnie takie gotowe teksty np. w wordzie. Obrazy oddzielnie. Ja się będę zajmował ręsztą. Żebyśmy nie zamieszczali wszystkiego wcześniej na forum. Jak to się rozwinię to będzie można lepiej się organizować.

W 1 numerze recenzje, solucje, poradniki, ciekawostki z PSX i po jednym tekście dotyczącym czegokolwiek o nowszych konsolach.

ODPOWIEDZ