Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie, Promocje i okazje Playstation, medycyna estetyczna Gdańsk

Pomysły przyszłości Świata PSX

wszystko co dotyczy tego forum

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

OldShatterhand pisze:jeszcze niewiem na jakiej zasadzie ale może by sie wprowadziło jakiś system oceniania gier? np. ankieta ;] albo jakieś gwiazdki ;]
Powiem ci szczerze, że za mało osób się udziela na forum nacodzień, żeby coś takiego wyszło. Musiałoby kilkanaście conajmniej osób ocenić dany tytuł, a naprawde mało userów ostatnimi czasy zagląda w różne działy. Tak czy owak trzeba poczekać na koniec wakacji a to już niedługo. Byćmoże wraz z początkiem roku będzie więcej zaintereowanych do takiego pomylu, oraz do innych które już są, ale z braku chętnych potencjał tych pomysłów niestety nie jest wykorzystywany...
Wtedy też przy linkach do downloadu byłoby można dodawać do informacji średnia ocene, jaką dana gra uzyskała przez userów tego forum. Tylko czy znajdą się chętni??

Awatar użytkownika
OldShatterhand
-#
Posty: 231
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 11:17
Lokalizacja: Poznań

Post autor: OldShatterhand »

w sumie masz racje, poczekamy moze faktycznie od wrzesnia wiecej bedzie ludzi odwiedzajacych ta stronke ;p
Ocalić od zapomnienia PSX

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

OldShatterhand pisze:w sumie masz racje, poczekamy moze faktycznie od wrzesnia wiecej bedzie ludzi odwiedzajacych ta stronke ;p
Z doświadczenia wiem, że nie ma co na to zbytnio liczyć.. jak już to w małym wymiarze, dlatego tylko rozwój i reklama zapewni nam tutaj aktywność wielu użytkowników.

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

a ja bym proponował jakieś np.znaczki dla userów ,którzy np.wygrają jakiś konkurs albo coś.Wystarczy znaczek w podpisie albo coś w stym stylu
Ostatnio zmieniony śr 23 gru, 2009 10:28 przez Blaevy, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Blaevy pisze:a ja bym proponował jakieś np.znaczki dla userów ,którzy np.wygrają jakiś konkurs albo coś.Wystarczy znaczek w podpise albo coś w stym stylu
Kiedyś rozmyślałem nad pewnym zaawansowanym dodatkiem. Obok awataru usera, linku pw, ilości postów itd. mogłaby się znaleźć notka o ilości trofeum oraz jakieś wyróżnienie związane z tym [kolor?, może ranga usera]. Dodatkowo klikając w ten element powinno nas odesłać do podstrony z kompletną ilością osiągnięć. To forum o grach więc pomysł powinien się spodobać.

Rzućcie okiem na to:

Kod: Zaznacz cały

http://www.bf2stats.net/player/59123549/
Na dole mamy "Awards" czyli odznaczenia i tylko to nas interesuje. Miłoby było stworzyć coś podobnego. Niektóre skrypty forum mają takie coś jak "strona o mnie" myślę że moduł nadałby się do modyfikacji.

Praca na rzecz strony miałaby jakiś sens, niby głupie odznaczenia, a myślę, że np. w przypadku Battle Fielda grą zainteresowałoby się znacznie mniej osób gdyby owa opcja nie istniała.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Dodatkowo, można by bylo zrobić gwiazdki obok nicku np. albo dodatkowe podrangi np dla usera, który pisze recenzja albo solucje itd.

I Można by było zrobić tak, że wszyscy, którzy posiadają rangę musieli by zapłacić 5 zł/rok inaczej tracą rangę.Pieniążki zebrały by się na serwer i starczyło by z pewnością na reklamę i nagrody (Ogólnie rozwój strony).

No dobra może z tym drugim pomysłem przesadziłem, ale 5 zł na rok z komórki to nie jest wcale dużo ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Jakieś przywileje (usunięcie 1 warna itp), które możemy kupić za $ (wirtualne)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Pierce
-#
Posty: 655
Rejestracja: wt 11 lis, 2008 09:04
Lokalizacja: białystok

Post autor: Pierce »

Może promowanie wątków?

Pod banerem lista gier psx można wrzucić baner o tej samej szerokości ale np. 3 razy niższy, schemat poniżej:

Kod: Zaznacz cały

|-------------------------------------------|
|                                           |
|          wielka lista                     |
|                                           |
|-------------------------------------------|
|    1    |     2    |    3      |    4     |
|-------------------------------------------|
Liczbami 1-4 są oznaczone miejsca dla tematów które są promowane. Nie ma co się rozpisywać bo myślę że każdy wie o co chodzi. Jednym z wątków mogłby być ranking czasów z CTR.
Obrazek

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Jestem za

Do tego proponowałbym stworzyć rangę "Junior Admin" lub "Super Moderator"
Obrazek

Awatar użytkownika
Zohan
-#
Posty: 1043
Rejestracja: ndz 12 paź, 2008 20:52
Kontakt:

Post autor: Zohan »

Blaevy, narazie jest jeden Administrator i jeden Moderator :) forum się troche rozwinie to dopiero można pomyśleć :)
Pomóż rozwinąć opcje oceniania wstawek gier! Jeżeli linki się podobają, kliknij na Obrazek pod tematem, jeżeli nie, to kliknij na Obrazek!

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

No ja właśnie myślałem o tym że w przyszłości można takie coś zrobić, bo narazie to jeszcze za mało userów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

No cóż...7000 tys zarejestrowanych użytkowników, to napewno nie jest za mało userów ^^
Tak czy inaczej jak będziemy mieli jakiś AKTYWNYCH użytkowników, to dobrze by było zrobić jakieś wybory w ankiecie. Osobiście widziałbym w jakiejś wyższej roli użytkownika Pierce :)

Ogólnie junior admin by się przydał w razie jakby kiedyś główny administrator miał jakieś problemy, wtedy zamiast się kłócić z innymi od razu junior mógłby pełnić role tymczasowego głównego admina.

I osobiście właśnie zrobiłbym bym tak, że michaela bym przesunął na super moderatora albo juniora admina, a Pierce mianował super moderatorem, [w razie wolnej tej funkcji ma się rozumieć.]

Awatar użytkownika
Blaevy
-#
Posty: 439
Rejestracja: pt 13 mar, 2009 14:42
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: Blaevy »

Gicha7

Właśnie chodziło mi o tych aktywnych :)

Junior Admin by się napewno przydał.
Moim zdaniem Michael69 powinien zostać Junior Adminem,a Pierce Moderatorem i jakiś jeszcze użytkownik Moderatorem (może ktoś z trójki: Gicha7, Zohan,Loleq2008)
------------------------------------------------------------------------------------------------------

Moim zdaniem czas już wejść na wyższy poziom, mamy już wystarczająco pokaźny dział Downloadu gier PSX

Ja bym wprowadził takie coś : http://snesorama.us/board/showthread.ph ... #post35346
Oczywiście nie chodzi tu o jakieś zgapianie, poprostu podzielenie na gry RIP'owane,FULL i ewentualnie Dema, żeby user pobierający daną gre, poprostu wiedział co ściąga

Wystarczy do listy gier PSX takie coś dorobić

Oczywiście to taki mały pomysł

Pomyślcie o tym

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dział z demami przeniósłbym do Strefy VIP i sam bym się zajął wrzucaniem demek :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dla Super VIP'a proponowałbym zwiększenie skrzynki PW, usunięcie warna lub warnów itp
Obrazek

Awatar użytkownika
Gicha7
-#
Posty: 349
Rejestracja: pn 23 mar, 2009 12:11
Lokalizacja: Augustów
Kontakt:

Post autor: Gicha7 »

Tak więc z moim powrotem do aktywności powróciły nowe pomysły :)
Otóż od pewnego czasu Pierce ma bloga poświęconego PSX, gdzie pisze recenzje, poradniki itd. Ostatnio przyłączył się do niego Blaevy, który także powoli się rozkręca. Mam także plan także przyłączyć się do pisania recenzji - jeśli nie na bloga - to na same forum. Jeżeli miałbym kogoś przekonać do siebie, to powiedziałbym, że mam doświadczenie, jako redaktor gazetki ligi online F1, gdzie pisałem relacje, przeprowadzałem wywiady itd.
Tak więc powracając do tematu, uważam, że warto by było na forum zrobić nowy dział. Otóż można by zrobić taką mini-gazetkę na forum, stworzyć dział dla redakcji gdzie umieszczała by swoje recenzje. Myślę, że takie rozwiązanie przyciągnie więcej ludzi niż suche tematy ginące wśród innych w działach. W takim wypadku można by zrobić duży dział o tytule...sam nie wiem.. może po prostu REDAKCJA ? Tak czy inaczej w poddziałach można by zrobić Recenzje i przydzielić osobne podgatunki, np Recenzje -> Przygodówki. W ten sposób można skupić więcej osób na czytaniu retro-atrykułów. Jak narazie chyba recenzentów i redaktorów by nie brakowało. Pierce, Bleavy i np ja. Myślę, że jakoś byśmy sobie poradzili. [Od razu dodam, że na początek mógłbym was wspomóc, zrcenzować nie ruszane dotąd ISS Pro 98' i Silent Hill, a także arceda-race Colin McRea Rally.]
Co na to LukasTe ? Dałoby się coś takiego zrobić ? A Pierce i Blaevy ? Co o tym myślicie ;P?

Dodam jeszcze, że wtedy można by zrobić range, obok Uplinker, Uploader itd. dawać Redaktor itp.
Ostatnio zmieniony ndz 17 sty, 2010 21:31 przez Gicha7, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Post autor: LukasTe »

Jeśli miałaby powstać gazetka to trzeba mieć dużo więcej materiałów niż recenzje. A te teraz możemy pisać do działu Recenzje w kategorii PSX. Dopiero jak uzbiera się tego więcej to możemy pomyśleć nad czymś bardziej rozbudowanym.

ODPOWIEDZ