Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Army Men - World War

linki do pełnych wersji gier na konsole psx [zakaz postów bez linków]

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kriss_94
-#
Posty: 7
Rejestracja: sob 18 kwie, 2009 15:58
Lokalizacja: P-śl
Kontakt:

Army Men - World War

Post autor: kriss_94 »

Screen:
Obrazek

Opis:

Army Men: World War rzuca gracza w uniwersum plastikowych żołnierzy, gdzie drobne walki przerodziły się w światowy konflikt. Przez wzorowaną na historii II wojny światowej kampanię zadaniem jest przeprowadzić swoją zieloną armię do ostatecznego zwycięstwa nad Generałem Plastro i jego armią "brązowych".

Zgodnie z powyższym, akcja toczy się na typowych wojennych placach boju - zrujnowane miasteczka, wsie, pola, plaże czy jungle. Gracz wcielając się w rolę najlepszego z najlepszych - Sarge'a - ma do dyspozycji śmiertelny arsenał, w którym przebierać może do woli. Od karabinów i pistoletów maszynowych po bazooki, moździerze i miotacze ognia.

Army Men: World War w czasie kampanii oferuje także ciężkie wsparcie w postaci artylerii, drużyny spadochroniarzy, nalotów dywanowych itd.

Link:

Kod: Zaznacz cały

Martwe Linki
Ostatnio zmieniony pn 08 gru, 2014 21:12 przez kriss_94, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
squaier1
-#
Posty: 327
Rejestracja: pt 03 lip, 2009 13:49
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: squaier1 »

[center]Obrazek [/center]

Kod: Zaznacz cały

http://chomikuj.pl/Tupac.Amaru.Shakur/GRY+NA+PSX/Army+Men+-+World+War
Hasło do folderu : Mój upload.
Dla użytkowników tego forum udostępniam transfer na moje uploady na chomikuj.pl - Piszcie na priva

------------------------------------------------------

ODPOWIEDZ