Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie

Sim City 2000

linki do pełnych wersji gier na konsole psx [zakaz postów bez linków]

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Sim City 2000

Post autor: LukasTe »

Obrazek

Producent: Maxis
Wydawca: Maxis
Gatunek: Ekonomiczna
Daty wydania:
USA: July 9, 1996
Japan: -------
Europe: -------

Sim City 2000 oferuje tylko dwa tryby rozgrywki. Choć słowo "tylko" nie jest adekwatne, gdyż powinny one zaspokoić głód ekonomicznej rozrywki. Głównym, ale wcale nie „najmiodniejszym”, trybem jest Scenario Mode. Dostajemy w nim pod władanie miasto dotknięte kataklizmem (między innymi trzęsienie ziemi lub najazd kosmitów) i musimy w określonym czasie wykonać wytyczne. Zadaniem może być chociażby odbudowanie populacji mieszkańców. Jednak dla mnie gra ze scenariuszem jest tylko dodatkiem; swoją przygodę z tą pozycją zawsze rozpoczynam od swobodnego tworzenia Kaxipolis:) . Przed wkopaniem kamienia węgielnego pod pierwszą elektrownię wybieramy jeszcze rzeźbę terenu, rok, od którego rozpoczniemy karierę (ma to wpływ na zaawansowanie technologii) oraz poziom trudności wyrażony w kwocie kapitału początkowego. Pierwsza rzecz jaka mi się rzuciła w oczy po trafieniu na właściwy ekran to fakt, że teren pod zabudowę jest trochę mniejszy niż na PC. Odbija się to lekko na żywotności produkcji, gdyż po trzech dniach miałem całą mapkę zabudowaną i 40.000$ na plusie. Jednak drugie wrażenie jest dużo lepsze, głównie za sprawą grafiki i sterowania. Oprawa mnie naprawdę mile zaskoczyła. Możemy wybrać trzy poziomy zbliżenia kamery (a także obracać ją o 90 stopni) i choć z daleka trochę zawodzi rozdzielczość, to z bliska nie widać różnicy między wersją blaszakową. Nie obyło się bez kilku pomniejszych cięć, takich jak brak widocznego ruchu i okrojenie animacji, jednak to co jest naprawdę wystarcza. Sterowanie po kilku minutach także nie powinno Wam sprawiać problemów. Pod przyciskami L i R programiści umieścili wysuwane menusy, dzięki czemu pojawiają się wyłącznie gdy ich potrzebujemy. Zmartwił mnie jedynie fakt, że nie ma tak dużo mapek i wykresów przedstawiających stopień zanieczyszczeń lub natężenia ruchu. O oprawie audio nie da się za wiele powiedzieć. W main menu przygrywa sobie muzyczka, w czasie gry o dziwo już nie; towarzyszą nam wtedy tylko dźwięki. Dźwięki, które znają wszyscy gracze mający za sobą kontakt z tą serią. Mam tu na myśli odgłosy buldożera, startującego samolotu lub klaksonu samochodowego.
ObrazekObrazekObrazek

Kod: Zaznacz cały

http://www.nakido.com/A015E0FAA54C173BCA1690FFAC142A75A987E3F3

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

Mój upload
Sprawdzona działająca wersja
Region: PAL
Rozmiar: 33MB

Kod: Zaznacz cały

http://chomikuj.pl/taigeeer/Gry+PSX/Sim+City+2000
hasło do moich uploadów: 1234

ODPOWIEDZ