Skup plastiku, sklep sportowy Hantle żeliwne 2x20kg obciążenia żeliwne, sprowadzenie zwłok z zagranicy, praca w policji testy do policji testy policja, Forum policyjne Zobacz jak zostać policjantem i jakie wymagania należy spełnić, agencja modelek, Sklep "GO TO THE SHOP" Super! zniżki, Historia Aukcji USA Copart IAA, Pożyczki pod zastaw nieruchomości, import aut z usa, busy do Niemiec - przewozy do Niemiec - busy do Niemiec pomorskie - busy zachodniopomorskie
ekskluzywne meble skórzane
W salonie meblowym Sklepzakpol.pl zlokalizowanym w Poznaniu znajdziesz meble tapicerowane, glamour, skórzane i wiele innych !
sklepzakpol.pl

Blade

linki do pełnych wersji gier na konsole psx [zakaz postów bez linków]

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
LukasTe
-#
Posty: 1406
Rejestracja: sob 10 maja, 2008 14:38
Kontakt:

Blade

Post autor: LukasTe »

Obrazek
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://rapidshare.com/files/114204861/Blade-grypsx.vgh.pl.7z

xav3ry
-#
Posty: 22
Rejestracja: śr 22 paź, 2008 21:04

Post autor: xav3ry »

Obrazek
Producent: Hammerhead
Wydawca PL: Sony Poland
Gatunek: Akcja
Premiera: 2001
Premiera PL: brak danych
Wymagania:
Dual Shock, Memory Card

Producent: Hammerhead - autorzy wyśmienitej konwersji Quake 2 na PlayStation. Wydawca: Activision - to właśnie pod ich szyldem ukazało się na PSX mnóstwo wspaniałych gier, jak choćby Tony Hawk`s Pro Skater, Spider-Man czy Tenchu. Do tego licencja firmy Marvel - znanego wszystkim fanom amerykańskiego komiksu giganta. Jako główny bohater - czarnoskóry twardziel będący po części wampirem, ściskający w jednej dłoni lśniący miecz, a w drugiej miotającego srebrne pociski shotguna. Tuż za nim zgraja głodnych niczym zombie wampirów ginących równie szybko od jego bezlitosnych ciosów, co w palących promieniach światła słonecznego. Na koniec główna siła napędowa całej akcji - hektolitry krwi, co chwila
zmieniającej właściciela w niezbyt estetycznych okolicznościach. To cały Blade.
Kto widział film, ten wie o czym piszę. Czy strzelanina TPP oparta na podanej fabule i firmowana przez wymienionych na wstępie mistrzów swojego fachu mogłaby okazać się niewypałem? Bum! Tak! Strzał w dziesiątkę.
Po obejrzeniu filmu na kanwie którego oparto grę, zyskałem kolejny, nieco inny pogląd na świat "żywych inaczej". Tym razem była to bardziej futurystyczna wizja przedstawiająca dzieje potomków Draculi. Zabrakło mi w niej niestety głębi, takiej jaką przez moment dostrzec można było w "Wywiadzie z Wampirem" i kilku innych produkcjach. Nie przeszkodziło to jednak Blade`owi stać się w moich oczach świetnym filmem akcji. Ba! Nawet gdyby w filmie nie było słowa o wampirach, nadal by taki pozostał. Faktem jest jednak, że motyw wysysających krew monstrów skutecznie potrafi przyciągnąć widzów do ekranu. Podobnie pomyśleli zapewne pomysłodawcy gry dziedziczącej tytuł po filmie. A ja także w tym przypadku pomyślałem, iż być może nie doświadczę tu porywającej fabuły, ale na elektryzującą rzeźnię w najlepszym stylu mogę liczyć. Logo "Hammerhead" pojawiające
się na samym początku utwierdzało mnie jeszcze bardziej w tym przekonaniu.
Jakież było mój zdziwienie, gdy po przejrzeniu kilku ciekawie zaprojektowanych menusów i wysłuchania kawałka niezłej ścieżki dźwiękowej moje oczy natrafiły na biegającego jak nakręcony, sztywnego jak kij Blade`a, któremu twórcy poskąpili tu i ówdzie kilku klatek animacji. Mroczne, ciemne scenerie i brudne pomieszczenia po chwili wypełniły się wampirami w policyjnych mundurach strzelającymi bezładnie w kierunku Łowcy. Po wciśnięciu odpowiedniego klawisza system automatycznego lockowania podświetlił jednego z nich na zgniłozielony kolor, co pozwoliło dostrzec kolejne niedociągnięcia twórców. Przeciwnicy są brzydcy, ale nie jeśli chodzi o aparycję, tylko o wykonanie. Strona techniczna po prostu leży. Tekstury na ścianach często się powtarzają, lokacje są małe i łudząco do siebie podobne. Ciemność mająca budować klimat to kolejna przesada - tak naprawdę główne zadanie jakie spełnia, to maskowanie błędów i braków w enginie gry. W pewnych momentach zdarza się nawet, że animacja tnie jak emo - ostro i bezlitośnie. Aż woła o pomstę do nieba. Jedynie kilka kluczowych punktów wokół nas pozwala zorientować się w sytuacji. O ciągłym doczytywaniu z płyty (co oczywiście wstrzymuje akcję, podsuwając pod nos napis "Loading") nawet nie wspomnę. Scenariusz, choć niezbyt ważny w większości shooter`ów, również mógłby być nieco
bardziej rozbudowany, a kolejne misje bardziej pomysłowe. Praktycznie cała gra to eliminowanie kolejnych sług zła i pościg za ich mistrzem, Loganem. Co jakiś czas należy przełączyć dźwignię, tu i ówdzie co przenieść, znaleźć jakiś kluczyk. Prócz tego Blade skacze, wymachuje mieczem, strzela zbiera pieniądze i apteczki i... to wszystko. Nic, tylko wtórność. Gdyby jeszcze wszystko było podane w smakowitym sosie, może byłoby łatwiejsze do przełknięcia. A tak - bieda.
Po takiej "rekomendacji", nie jestem pewien, czy dalsze pisanie tej recenzji ma sens, bo i tak właśnie skreśliłeś tę pozycję z listy planowanych zakupów. Nie ma się czemu dziwić. Niestety, ale w grach tego typu dobra oprawa graficzna i niezawodne sterowanie oraz interesujący przeciwnicy to kluczowe elementy. Nikt chyba nie kupi tej gry dla kilku ciekawych kawałków muzycznych (niezłe, industrialne brzmienie), lub po to, by posłuchać ponurego basu Blade`a. Całkiem niezły zestaw broni i kilka
dynamicznych ciosów, w jakie wyposażony został nasz bohater, czy różne rodzaje amunicji w żaden sposób nie zrekompensują klaustrofobicznych lokacji i kiepskich modeli postaci. A może się mylę?
Dla amatorów gier tego typu, którzy bez względu na słowa przestrogi śmiało inwestują w każdą tego typu produkcję wypada mi napisać jednak jeszcze parę słów. Gra nie jest pozbawiona zalet. Jest jedynie lekko spóźniona. Gdyby ukazała się dwa lata temu, być może urosłaby nieco w oczach spragnionych wszelkiej odmiany graczy. Jeśli potraficie zapomnieć o niezbyt dopracowanej stronie graficznej, być może spędzicie z Blade`em kilka godzin. Po co się jednak stresować, jeśli przez ten czas można zagrać w coś innego, lub kolejny raz obejrzeć film? Dla mnie czas poświęcony na testowanie tej gry jest czasem straconym. Amen.
Jeżeli Blade śni Wam się po nocach, a dialogi z filmu znacie na pamięć, z pewnością ciężko mi będzie Was do tej gry zrazić. W ramach jednak mojego obowiązku napiszę, iż są na świecie jeszcze inne, sporo lepsze gry TTP i to właśnie w ich stronę radziłbym skierować swój wzrok. A jeśli marzycie o pokierowaniu krokami czarnoskórego łowcy z mieczem w dłoni - polecam obie części Tenchu. Miecze są, łowca jest, a na kolor skóry i tak nie zwrócicie w ciemnościach większej uwagi. Jedynie charakter gry nieco inny, no i nie ma ogromnych gunów i wybuchających beczek. Ale to wszystko oferuje już od dawien dawna stary dobry Duke Nukem,
którego w tym przypadku muszę ze szczerą moralną odrazą... polecić:).

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

NIE DZIAŁA
Ostatnio zmieniony pn 05 lip, 2010 15:51 przez xav3ry, łącznie zmieniany 2 razy.
/X

seyru
-#
Posty: 10
Rejestracja: wt 26 paź, 2010 23:56
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: seyru »

[center]Blade[/center]

Obrazek

Opis uploadu:

Kod: Zaznacz cały

wielkość całości: 25.7 MB
rodzaj kompresji: 7z
zawartość uploadu: obraz .iso
wersja językowa: ang
brak danych naprawczych
region gry: PAL
[center]Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://ul.to/6ajhf0
[/center]

Awatar użytkownika
ExGamer
-#
Posty: 1865
Rejestracja: ndz 04 lip, 2010 18:53
Lokalizacja: Skrzypne/Kraków
Kontakt:

Post autor: ExGamer »

BLADE RIP
Mój upload
Rozmiar spakowany 23 MB
Region: PAL
Hasło swiatpsx.pl


Obrazek

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

http://chomikuj.pl/taigeeer/Gry+PSX/Blade
[/code]
hasło do moich uploadów: 1234

Awatar użytkownika
Booze Hound
-#
Posty: 152
Rejestracja: ndz 09 maja, 2010 09:59

Blade

Post autor: Booze Hound »

[center]Blade[/center]

[center]Obrazek[/center]

[center]Deweloper: HammerHead Ltd.
Wydawca: Activision
Data wydania:
USA: 23 listopada 2000
Europa: 15 grudnia 2000
Tryby gry:
single player[/center]

[center]Opis:

Based on Wesley Snipes' filmic "destroy all vampires" romp from last year, Activision's Blade first appeared to be a more action-oriented take on horror-themed games like Resident Evil and Silent Hill. In actuality, it's turned out to be more similar to beat- and shoot-'em-ups like Eidos' Fighting Force series and Sega's Zombie Revenge. You play as the game's namesake, a human born with the powers of a vampire without the weaknesses or the need to drink blood. You and your partner Whistler have vowed to destroy the vampire menace, one at a time if necessary (and of course it is necessary). To aid you in doing so, you have an impressive arsenal with which to deal with the zombies, vampires, and possessed humans that oppose you.[/center]

[center]ObrazekObrazekObrazekObrazek[/center]

[center]Spakowany: 267 MB
Rozpakowany: 620 MB
Typ pliku: CCD[/center]

Kod: Zaznacz cały

https://mega.co.nz/#!EMxhGaSK!P5AOLPzIe1jA6N54qF_N7myiP6eYL4nHxPFjYCPScnI

Kod: Zaznacz cały

Hasło: Tempest
Ostatnio zmieniony czw 29 maja, 2014 17:34 przez Booze Hound, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Stalliion
-#
Posty: 179
Rejestracja: śr 14 lip, 2010 12:20

Post autor: Stalliion »

[center]Blade[/center]

[center]Obrazek[/center]

[center]Wersja gry: English
Rozmiar: 265.6 MB[/center]

[center]ObrazekObrazek[/center]

Link do pobrania:

Kod: Zaznacz cały

https://mega.co.nz/#!RgQC0YQL!h2sPokqdBjz2_IQIEr3XP5xuSnagouQwVTPEK71ZuBU
Hasło:

Kod: Zaznacz cały

swiatpsx.pl

amane2142
-#
Posty: 137
Rejestracja: śr 04 kwie, 2012 17:19
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: amane2142 »

[center]
[img]http://www.emuparadise.me/PSX/Covers/Blade%20[U]%20[SLUS-01215]-front.jpg[/img]
Region: PAL
Język: ANGIELSKI
ID: SLES 03213
Rozmiar - spakowany: 260MB
Typ kompresji: *.rar5 (wymaga nowego winrara)
Rozmiar - wypakowany: 596MB
Rozszerzenie pliku: *.bin, *.cue

Kod: Zaznacz cały

https://mega.co.nz/#!HAVAUIQK!mrdskH7P8BPMzhJnQWUFelQDGTlGCotm8yHgaEUBOfs
[/center]
PSX:
  • SCPH-7502
    SCPH-1020
    SCPH-110
    SCPH-1120
PS2:
  • SCPH-5004
    SCPH-10020(FMBC)
    SCPH-10010
    SCPH-10150
    SCPH-10350(Dysk Maxtor 80GB)
JURASIC PARK (podróbka pegasusa)

ODPOWIEDZ